PIERWSZE

WSKAZÓWKI

Możesz być kimkolwiek chcesz, jeśli tylko uwierzysz z dość mocnym przekonaniem (...)
– Napoleon Hill

więcej

KSIĄŻKI

KSIĄŻKI

Pracuj z Pasją! Znajdź posadę, która da ci satysfakcję, radość i pieniądze. – wydawnictwo One Press.

pracuj-z-pasja

Spędzałeś w niej połowę życia, byłeś zaangażowany albo przynajmniej przyzwyczajony, a ona w zamian dawała Ci poczucie bezpieczeństwa i stałą pensję? A teraz, kiedy jej zabrakło, czujesz, że toniesz, a pod ręką nie ma nawet brzytwy? Czy może inaczej — poświęcasz osiem godzin dziennie pracy, której nienawidzisz, walcząc z narastającym stresem, frustracją i pragnieniem mordu? Zdobyłeś wymarzony dyplom i nie wiesz, jak zacząć szukać pierwszej pracy? Co rano budzisz się z uczuciem sprzeciwu wobec tej sytuacji, po czym karnie przechodzisz przez rytuał docierania do miejsca, w którym marnujesz czas, nerwy, potencjał i marzenia? Uważasz, że poszukiwanie nowej pracy to zajęcie czasochłonne i stresujące? A jak wygląda Twoje życie zawodowe?

Ta książka powstała, by pomóc wszystkim tym, którzy poczuli, że w ich życiu przyszedł czas na zmiany. Należysz do ich grona, prawda? Złożeniem tej deklaracji uczyniłeś pierwszy krok w kierunku wymarzonej pracy. Wraz z tym poradnikiem zrobisz wszystkie następne!

Link do zamówienia książki z bezpłatną dostawą do domu: (Pracuj z Pasją )


Jak skutecznei znaleźć wymarzoną pracę. – poradnik dla klientów portalu rekrutacyjnego Praca.pl.

znaleźć pracę

Poradnik ten został stworzony z myślą o wszytkich użytkownikach portalu Praca.pl, aby dać im cenne wskazówki jak można poruszać się po rynku pracy i skutecznie znaleźć pracę dla siebie.

Poradnik jest dostępny bezpłatnie w wersji online dla każdego. Wystarczy wejść na adres http://www.praca.pl/poradnik/poradnik.html aby zapoznać się z całą treścią.

Link do książki w wersji online: (Jak skutecznie znaleźć wymarzoną pracę )